Volám sa Zuzana Bellová a som slobodná mamička dvoch krásnych chlapcov.

 

Predtým ako som začala spolupracovať so spoločnosťou Forever Living, nachádzala som sa v dosť  ťažkej životnej situácii. Prišli sme o dom, v ktorom sme bývali, môj muž skončil na protialkoholickom liečení a ja som bola nútená sa aj s deťmi nasťahovať k mojej svokre do Bratislavy, pretože som nemala kam ísť. Nakoľko to bolo núdzové riešenie, nedalo sa tak fungovať dlhodobo avšak ja ako mamička na rodičovskej dovolenke s príjmom niečo viac ako 200 eur som nemala veľa možností ako to zmeniť. Po pár mesiacoch som sa rozhodla, že si musím nájsť prácu, aby som sa mohla aj ako slobodná mamička mohla presťahovať s deťmi do podnájmu.

 

V dnešnej dobe je ťažke nájsť niečo seriózne, čo môže človek robiť z domu a kde nájde podporu a pomoc na začiatku. No a keďže mám malé deti, flexibilita bola pre mna kľúčová… Najskôr som hľadala niečo v oblasti prekladateľstva, nakoľko som to vyštudovala, avšak nič vhodné som nenašla.

 

Ked som sa vďaka sociálnym médiám dostala k Forever…. bola som skeptická – mala som predtým nie veľmi pozitívne skúsenosti s poisťovníctvom a zdalo sa mi to niečo podobné, obvolávať cudzích ľudí a na niečo ich nahovárať. Tiež som sa bála, že to bude nejaký katalógový predaj kozmetiky, čo ma teda vôbec nelákalo. Nevedela som či budem mať na takúto prácu čas, predsa popri dvoch malých deťoch som bola rada, ak som sa dokázala v kľude najesť. A v neposlednom rade som si nevedela predstaviť s kým sa mám rozprávať, keď bývam v meste, kde nikoho nepoznám.

 

Ale kedže som nemala veľmi na výber, potrebovala som si zarobiť peniaze aby som mohla začať odznova, po prečítaní pozitívnych ohlasov na internete na túto firmu som sa rozhodla, že idem do toho. Zaujala ma tiež podpora, pomoc a online treningový systém od skusených ľudí, ktori začínali ako ja a už niečo vo firme dosiahli. Vedela som, že na to nebudem sama a pomôžu mi, pretože všetky začiatky sú ťažké…..bola som odhodlaná vziať svoj život do vlastných rúk.

 

Práca s Forever mi dala flexibilitu, ktorú všetky mamičky tak veľmi potrebujú, dala nám lepšie zdravie, nakoľko sa deťom zlepšili zdravotné ťažkosti, dáva mi možnosť osobnostne rásť a posúvať sa stále ďalej po všetkých stránkach, dala mi finančnú slobodu, pretože sa nemusím už na nikoho spoliehať a môžem dopriať sebe aj deťom všetko čo potrebujú a hlavne mi do života priniesla skvelých ľudí, na ktorých sa vždy môžem spoľahnúť. Ja som sa v tejto práci našla, stala sa mojím poslaním a napĺňa ma fakt, že môžem pomáhať aj ďaľším ľuďom zmeniť niečo v ich živote.

 

Možno si práve teraz dávate otázku ako by to teda vyzeralo, keby sme začali spolupracovať.

 

Mojou prácou je, aby som vám pomohla na začiatku na každom kroku, podporila Vás a naučila od základov ako sa stať profesionálom v network marketingu a vybudovať si stabilný a uspešný obchod vo Forever. Flexibilne, popri Vašich ostatných zaväzkoch – ci už popri práci, deťoch, rodine a iných povinnostiach, ktore denne máme.

 

Naučím Vás ako používať produkty a na základe vlastnej skúsenosti ich odporúčať ďalej, ale hlavne vas naučím ako si vybudovať stabilnú sieť ľudí, ktori jednoducho robia to isté… tento systém funguje už 40 rokov a bude fungovať aj naďalej, pretože je stále viac a viac ľudí, ktorí sa zaujímajú o svoje zdravie a zdravý životný štýl. Postarali sme sa o výskum a vývoj, prieskum trhu, balenie, distribúciu, marketing a administratívu pre vás. Jediné, čo musíte urobiť, je podeliť sa o túto úžasnú príležitosť a vytvoriť si svoj vlastný biznis!

 

Určite premýšľate pre akých ľudi vlastne je tento obchod….pracujem s veľa mamičkami, ktoré hľadajú príjem popri rodičovskom príspevku a chcú prispieť do rodinného rozpočtu, ale stále byť aj s deťmi. Taktiež pracujem s ľudmi, ktorí vždy chceli mať svoje vlastné podnikanie, ale nemali financie na rozbehnutie, pomáham ľudom v zahraničí, ktori sa chcú vrátiť naspäť na Slovensko a slušne zarábať aj tu, ľuďom, ktorí potrebujú extra peniaze na splácanie hypotéky, mamičkám, ktoré žijú z 1. príjmu ale nemôžu si nájsť normálne zamestnanie, ľudia, ktorí chcú osobnostne rásť, ktorí chcú niečo dosiahnuť aj ked nemajú vysokú školu a titul….

 

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem o bližšie informácie o tom ako pracujeme, ďaľším krokom je spojiť sa telefonicky , alebo online a ukážem Vám ako aj Vy dokážete vziať život do vlastných rúk a začať si plniť Vaše sny.

 

Pretože ak som to dokázala ja, môžete to dokázať aj Vy.

 

 

2 comments

  1. Už druhý rok tápem a neviem sa uplatniť v profesii, ktorú by som chcela robiť. Teraz síce mám robotu, ktorá je super a baví ma, ale musela som ísť na živnosť a robím to za nekresťansky malú mzdu. Doma sme už všetci na nervy a nevládzeme ťahať domácnosť z manželovho platu, preto hľadám niečo, čo by ma vedelo uživiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *